Kancelaria adwokacka Siedlce

DKN Kancelaria Prawa Rodzinnego specjalizuje się w prawie rodzinnym i majątkowym. Zespół Kancelarii tworzy grupa doświadczonych prawników, których cechuje profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność działania. Mamy na koncie setki przeprowadzonych postępowań w sprawach o rozwód, separację, alimenty, kontakty z dzieckiem, podział majątku i wiele innych mających za przedmiot szeroko rozumiane prawo rodzinne i majątkowe. Kancelaria adwokacka Siedlce, czytaj więcej.

Kancelaria adwokacka Siedlce

Nasza praktyka skupia się przede wszystkim na prowadzeniu spraw sądowych. Współpracujemy również z mediatorami i wielokroć angażujemy się w próby pozasądowego rozwiązywania sporów. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, wiedząc jak bardzo skomplikowane bywają relacje międzyludzkie i jak istotna jest materia z którą mamy do czynienia.

DKN Kancelaria Prawa Rodzinnego Siedlce:

  • ma bezpośredni kontakt z Klientem i świadczy pomoc prawną niezależnie od miejsca zamieszkania, prowadzenia działalności lub siedziby,
  • reprezentuje interesy Klienta przed sądami powszechnymi, organami ścigania, egzekucyjnymi i administracji publicznej,
  • przygotowuje i przesyła dokumenty w dogodnej dla Klienta formie,
  • pozostaje w stałym kontakcie z Klientem poprzez pocztę elektroniczną czy telefon.

Dzięki powyższym elementom oraz profesjonalnemu podejściu nasza kancelaria cieszy się zaufaniem Klientów, którzy regularnie korzystają z usług Kancelarii oraz polecają je innym. Siedzibą Kancelarii są Siedlce, jednak dzięki współpracy z prawnikami i kancelariami z Polski oraz innych krajów europejskich jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronną pomoc prawną Klientom z kraju, jak i zagranicy.

Kancelaria adwokacka Siedlce

Interesują Cię tematy jak: rozwódalimentypodział majątkukontakty z dzieckiemadwokatkancelaria adwokackaporady prawnekancelaria prawnaadwokat prawo rodzinneprawnik sprawy rodzinneradca prawny? Zapraszamy do kontaktu.

KIRP